Изискан мъжки часовник, част от серията Classic Dream с класическа визия и изтънчен, но модерен дизайн. Изработен е от неръждаема стомана и има издръжлив на надраскване сапфир-кристал за стъклото. Има изчистен сребрист аналогов дисплей с дата на 3 часа. Диаметър 42 мм, дебелина на корпуса 11.5 мм, шрина между лъговете 22 мм. Водоустойчивост 5 АТМ. Задвижва се от автоматичен механизъм SWISSMATIC.