Моделът има верижка и корпус от титан. Циферблатът е в син цвят, а върху стрелките и индексите има покритие Super-LumiNova, което осигурява по-добра видимост и трайност. Стъклото е от сапфир кристал с антирефлектно покритие. По безела притежава тахиметрична скала, с която лесно ще можете да измерите скоростта. Задвижва се от кварцов механизъм PrecidriveTM. Оборудван е още с DOUBLE SECURITY система. Размерът на корпуса е 41 мм, с дебелина 12.15 мм и широчина между лъговете 10 мм. Водоустойчивост: 10 АТМ – позволява мокрене, къпане и плуване във водни басейни.