Спортно-елегантен дамски часовник от стомана с кафява каишка текстил, дата на три часа, секундарник, безел от керамика, циферблатът еседефен и е инкрустиран с единадесет диаманта. Време на работа на часовника без да се носи 80 часа, водна защита DOUBLE SECURITY. Стрелките и индексите имат Super-LumiNova покритие – използва се като фосфоресциращо с много по-добра видимост и трайност.Диаметър на корпус 39 мм, дебелина 11.90 мм и ширина между лъговете 18 мм. Водоустойчивост: 20 АТМ – позволява мокрене, къпане и плуване във водни басейни.